kariera
W związku z dynamicznym rozwojem firmy Vault Tec Projekty Unijne poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Przedstawiciel handlowy

Praca Stała

Miejsce pracy: Cała Polska

Opis stanowiska:

Realizacja strategii firmy w zakresie sprzedaży usług, promowanie firmy na rynku i budowanie jej wizerunku. Budowanie i utrzymywanie bazy klientów oraz realizacja planów sprzedażowych
Monitoring rynku i wyszukiwanie potencjalnych możliwości.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie,
  • WARUNEK KONIECZNY – doświadczenie w pracy związanej z dofinansowaniami,
  • Zdolności komunikacyjne oraz negocjacyjne (telefon), duża swoboda wypowiedzi,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów,
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Uczciwość, sumienność, odpowiedzialność, terminowość,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie w zgranym i doświadczonym zespole,
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników,
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Niezbędne szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV na adres vaulttec@projektyunijne.org

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Vault Tec Projekty Unijne Mateusz Kucharski, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)”.